Вінничан каратимуть за опубліковане фото з відміткою у бюлетені

Останнім часом деякі виборці полюбляють фотографуватися в кабінках для голосування із виборчим бюлетенем. Чи є це законним? Питання важливе, адже не «за горами» дострокові вибори до Верховної Ради України. Про можливу відповідальність за світлину із виборчим бюлетенем йшлося вчора, 9 липня, на прес-конференції в прес-центрі ГУНП у Вінницькій області, повідомляє Vlasno.info. Об этом сообщает web-globus.in.ua со ссылкой на СМИ.

Представник організаційно-методичного відділу слідчого управління ГУНП України у Вінницькій області Вадим Марковський нагадав, що заборонено знімати процес голосування стороннім особам. За це передбачена кримінальна відповідальність. Якщо ж виборець добровільно розповів комусь про свій вибір, тут немає ніяких порушень, це його право.

vadim markovskiy

– Також до голосування особа може фотографуватися із порожнім бюлетенем. Може і після нього, залишити фото на згадку. Але заборонено викладати цю фотографію в соціальні мережі чи розповсюджувати іншим чином, – пояснює Вадим Марковський.

Пан Марковський повідомив, що розповсюдження свого фото із заповненим бюлетенем можна розцінювати, як передвиборчу агітацію у «день тиші».
– Адже інші виборці будуть на це реагувати. Тобто, це є адміністративним порушенням, – додав пан Марковський.

Читайте також:
Вінницькі міграційники видворили громадянина Грузії за межі України.

Хочете отримувати головні новини у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

Фото: Михайло Шахов і з сайту tsn.ua


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/gromada/vibori/item/30891-vinnychan-karatymut-za-opublikovan”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя